Úrazové pojištění dětí

Dítě na kole

Úrazové pojištění online si můžete sjednat i pro Vaše děti. Sjednání pojistné smlouvy na úrazy – je asi to nejlepší, co můžete svým dětem zajistit, aby byly zabezpečeny. Pojistná ochrana zaměřená na dětské úrazy Vám pomůže uhradit léčbu dítěte po úraze. Zahrnuje i případnou rekonvalescenci a rehabilitaci. Úrazové pojištění dětí zajišťuje i trvalé následky úrazu dítěte. Rozsah pojistné ochrany si můžete zvolit při sjednávání pojistné smlouvy. Je možné sjednat následující pojistné podmínky:

  • pro poúrazovou hospitalizaci
  • pro tělesné poškození bez trvalých následků
  • pro tělesné poškození s trvalými následky

V rámci uzavírané pojistné smlouvy na úrazové pojištění dětí si můžete s pojišťovnou dohodnout pojistné limity pro odškodnění. Výše sjednaných limitů má hlavní dopad na následné odškodnění.

Úrazové pojištění dětí rozsah

Co můžete očekávat od úrazového pojištění dětí? V prvé řadě, že budete mít své děti zajištěny finančně pro případ úrazu. Navíc si můžete zvolit i územní platnost, neboť nemáte vždy své děti pod dohledem. Můžete si na základě jejich potřeb nastavit rozsah pojistné ochrany a součastně i kolik za pojistku budete platit. Lze dohodnout s pojišťovnou i výplatu peněz za odškodné ihned po stanovení diagnózy. Úrazového pojištění dětí, lze nastavit i na denní vyplácené dávky za každý den léčení. Součástí je i odškodnění v případě doživotních následků.

Úrazové pojištění dětí srovnání

Pokud se nyní rozhodujete, že uzavřete pro své děti úrazové pojištění online – mohlo by se Vám hodit několik informací. Uzavření pojistné smlouvy na úrazové pojištění formou online má několik omezení. Především je to jejich věk. Pojišťovny si stanovují sami věkové hranice, do kterých lze dítě pojistit. Většinou je spodní hranice 6 týdnů a horní hranice 14 – 15 let.

cestovní pojištění od Uniqa, cestovní pojištění na celou zimu

Úrazové pojištění online